Co nabízíme
 
Nahrávací studio The Barn se nalézá v malebném, klidném venkovském prostředí. Studio si původně pro vlastní potřebu postavil Dan Friml, producent, zvukový inženýr, hudebník a leader skupiny MEAN MESSIAH. Postupně, jak se Danovo renomé jako producenta a dobrá pověst studia šířily mezi muzikanty, začaly jej stále častěji využívat i jiné kapely. Narozdíl od mnohých jiných studií si The Barn klade za cíl nejen nabízet špičkové služby bez kompromisů, ale zároveň v dostupných cenových relacích, které si mohou dovolit i začínající umělci.Studio se nachází v krásném venkovském prostředí, v zrekonstruovaném objektu bývalé stodoly, v osadě Lada, zhruba 5 km od Úštěka. Studio disponuje prostornou režií i nahrávací místností a při jejich navrhování byl, kromě akustických vlastností, kladen zvláštní důraz na příjemné světelné podmínky a atmosféru.

K dispozici je, kromě samotného studia, i odpočinková zóna a možnost relaxace na zahradě okolo objektu, nebo na procházkách po okolních lesích.

The Barn prostě nabízí ty nejlepší podmínky pro dosažení těch nejlepších výsledků!

Nabízíme kompletní služby nahrávacího studia od A do Z.

Nahrávání hudby všech stylů, mluveného slova, velké i malé projekty, včetně mixáže, masteringu a kompletní postprodukce. Účtujeme čas ve studiu za den a pracujeme dle přání muzikantů. Pracujeme, dokud se chce pracovat vám!

Mastering a remastering, re-amping, drum replacement, restaurování audio materiálu

Natočili jste si doma materiál a potřebujete mu dát profesionální zvuk? Potřebujete zrestaurovat nahrávku, udělat mastering, nebo remastering? Zjistili jste, že některý z nástrojů nehraje tak, jak byste si představovali? Že je mix na nic a soubory projektu jsou již nenávratně smazány? Tohle všechno ještě nemusí znamenat, že je vše ztraceno, nebo že budete muset hodiny a dny nahrávaný materiál hodit do koše a vše podstupovat znovu. Kontaktujte nás, my odborně zhodnotíme situaci a navrhneme řešení. A pak nás prostě jen necháte pracovat a my to uděláme za vás!

Ceník

Ceny se v The Barn účtují za den (pracujeme dle přání muzikantů, takže délka našeho pracovního dne záleží zcela na vás) a mění se v závislosti na době strávené ve studiu. Čím více dní ve studiu trávíte, tím je denní sazba nižší. Pokud plánujete nahrávat 15 dní a více, nabízíme v rámci individuální dohody výrazné slevy.

Základní ceník je následující:

Nahrávací frekvence
1 až 3 dny ve studiu 4000,- / den
4 až 7 dní ve studiu 3000,- / den
8 až 14 dní ve studiu 2500,- / den
15 a více dní ve studiu 2000,- / den, nebo individuální dohoda
Mixing / Postprodukce 2000,- / den, nebo individuální dohoda v případě rozsáhlejších projektů
Mastering / Remastering 500,- / track, nebo individuální dohoda v případě rozsáhlejších projektů

VIDEOPRODUKCE

Nabízíme výrobu videoklipů na profesionální úrovni. Poskytujeme kompletní servis během procesu výroby, od scénáře, přes realizaci storyboardu, náběry videa, až po střih a postprodukci. Vše v nekompromisní kvalitě, na špičkovém hardware i software.

Tvůrčí jádro tvoří, vedle producenta a majitele The Barn Production Dana Frimla, také grafička, fotografka a kameramanka Daniela „Dahlien“ Neumanová, která má za sebou již bezpočet respektovaných grafických a audiovizuálních projektů. Dvojici ještě příležitostně, dle aktuální potřeby, doplňují další externí spolupracovníci z řad profesionálů z oboru fotografie, filmové produkce a reklamy.

Ceny realizace videoklipů z naší dílny se určují dle náročnosti jak technické, časové, či v závislosti na typu lokací, logistických, nebo personálních potřeb. Napište nám svoji představu a my vám obratem zašleme rámcový rozpočet. Stejně jako v případě nahrávacího studia se snažíme kapelám cenově vycházet vstříc a nabízet přijatelné cenové podmínky.

 

The Barn Production s.r.o. © 2016