loader image

Creative space

Creative Space je doplňkový projekt našeho studia pro (nejen) muzikanty. Potřebujete inspirativní a příjemný prostor pro kreativní práci jako je skládání hudby, nahrávání demosnímků nebo například psaní textů? A nebo hledáte prostor stranou problémů všedních dní pro kapelové soustředění? Nabízíme pronájem prostorů studia v rámci našeho projektu The Barn Creative Space. K dispozici vám bude naše live room, ubytování přímo v objektu studia a v sezóně třeba i bazén na zahradě. Vhodné jak pro jedince, tak i celé kapely. Cena pronájmu v rámci Creative Space je 3000 Kč/den bez asistence zvukového inženýra, pokud budete potřebovat nahrávat a tedy i Danovu pomocnou ruku, účtujeme cenu jako za standardní nahrávací den, tedy 4000 Kč/den.

Creative Space Standard

Je vám k dispozici live room a základní vybavení (odposlechy, stojany, po domluvě třeba i bicí sada) potřebné ke zkoušení, či tvůrčí práci. Ubytování je přímo v prostorách studia.
Cena: 3000 Kč/den

Creative Space Plus

Stejné podmínky jako u Creative Space Standard, plus pokud budete potřebovat své nápady profesionálně nahrát, bude vám ve studiu k dispozici Dan, který se o to postará. Standard a Plus lze samozřejmě libovolně kombinovat. Můžete například dva dny zkoušet nebo komponovat v režimu Standard a třetí den své nápady nahrát v našem studiu s příplatkem za Plus.
Cena: 4000 Kč/den (Případný následný mix, mastering podle standardního ceníku.)

The Barn Production s.r.o. © 2022