loader image

Dr. Feelgood v The Barn – Výroční kytarový pedál Mötley Crüe

V našem studiu se děly velký věci! Společně jsme s borcema z KHDK a Maťo Mišíkem prováděli finální test prototypu oficiálního pedálu pro Mötley Crüe a já měl tu čest nahrát ukázku pro reklamní video. 🙂 Pro mě, jako velkýho fanouška MC, velká věc a musím říct, že ta krabička hraje neskutečně!!! Antonin Salva odvedl neuvěřitelnou práci daleko za hranicí geniality! Smekám! 🤘

Tímhle projektem jsem žil několik posledních dnů a vůbec nebudu zastírat, že jsem z toho pořád dost dojatej. 🙂 Je nemožný úplně vysvětlit, co všechno pro mě tahle kapela znamená, protože by to bylo na pěkně dlouhou slohovou práci, ale baví mě, jak se to celý po mnoha letech propojilo. Chtěl bych strašně moc poděkovat Tonymu Salvovi a Davidovi Karonovi, že do mě vložili svou důvěru a oslovili s touhle prací právě mě. Splnili mi tím jeden z mých klukovských snů! Velké díky patří i Maťovi, kterej to celý geniálním způsobem zvěčnil v parádním reportu a natočil i obrázky k oficiálním promo videím. Bylo mi obrovskou ctí! Díky v neposlední řadě patří mé ženě i Alici Frimlové, která se o nás skvěle postarala, aby jsme si mohli hrát!
Mrkněte na to a okuste trochu atmosféry toho, jak to probíhalo. Zaslechnout můžete i ukázky z nahrávek a posoudit, co taková malá krabička dokáže.

The Barn Production s.r.o. © 2022